niedziela, 31 stycznia 2016

Cześć, tu Sarna!

Wyspowiadałam się już na łamach bloga, teraz czas na przedstawienie mojej osoby. Jestem 21 letnią studentką. Jestem włosomaniaczką oraz niedawno zainteresowała mnie także ceromania. Moja włosowa historia, gdy się pojawi, będzie chyba najdłuższym pasmem nieszczęść jakie ktokolwiek mógł zrobić swoim włosom, dlatego też jestem zadowolona z obecnej kondycji włosów,bo wiedząc ile ze mną przeszły postanowiły wspaniałomyślnie współpracować. Oczywiście nie tak jak sobie wymarzyłam,ale jest coraz lepiej. Prowadzenie bloga pozwoli mi na wnikliwsze obserwowanie moich kłaczków.
Moje włosy to, tak mi się wydaje wysokopory, są falowane z tendencją do ogromnego puszenia i właśnie to chciałabym zniwelować na pierwszym miejscu. Na drugim miejscu staram się o pozbycie się rozjaśnionej części włosów,co idzie mi całkiem nieźle.

Nie wspominam o tym, że staram się aby włosy były coraz zdrowsze, bo to oczywiste.  Bardzo podoba mi się społeczność beauty blogerek, stwarza ogromną okazję do poszerzania wiedzy na temat rzeczy, których tak na prawdę używamy każdego dnia. Dlatego też jestem właśnie tutaj.